Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Uderzone auto dachowało

rondo dmowskiego wypadek dachowanie bolt
Wypadek na rondzie Dmowskiego | fot. czytelnik Kamil

Kierowca toyoty wjechał na skrzyżowanie mimo czerwonego światła, następnie zderzył się z nissanem, który dachował. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Lublinie.

Niebezpieczny wypadek miał miejsce około godziny 11.40 na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca toyoty (Bolt) poruszał się od strony al. Unii Lubelskiej w kierunku ul. Lwowskiej.

Ku zaskoczeniu innych kierowców, nie czekając aż uruchomi się światło zielone, ruszył do przodu na czerwonym świetle. Kierowca toyoty wjechał wprost w jadącego al. Tysiąclecia w kierunku al. Witosa nissana, który wytrącony z toru jazdy dachował.

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala został przetransportowany kierowca toyoty. Kierująca nissanem kobieta nie wymagała hospitalizacji, doznała niegroźnych obrażeń i otarć.

Całe zdarzenie zarejestrował Pan Kamil, który próbował ostrzec kierowcę toyoty klaksonem, lecz było już za późno. Publikujemy nagranie z momentu wypadku na rondzie Dmowskiego w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.