Wjechał na rondo, zderzył się z renaultem. Moment zderzenia zarejestrowała kamera

Kolizja na rondzie 100-lecia KUL, tzw. rondo z pniakiem
Kolizja na rondzie 100-lecia KUL, tzw. rondo z pniakiem | fot. KMP Lublin

Po raz kolejny na rondzie 100-lecia KUL (tzw. rondzie z pniakiem) miało miejsce zderzenie pojazdów. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie został poszkodowany.

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Do zdarzenia doszło w środę (23.02) około godz. 14.10 na rondzie 100-lecia KUL w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, iż 61-letni kierowca samochodu marki Opel, jadąc ul. Mazowieckiego w kierunku ul. Bohaterów Monte Casino, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej renault. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Kierowcy byli trzeźwi. W związku ze zdarzeniem zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające, które zakończą się skierowaniem wniosku o ukaranie wobec sprawcy zdarzenia. Moment kolizji zarejestrowały kamery Centrum Sterowania Ruchem w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.