Wizz Air zawiesza kolejne połączenie z Lublina

wizz air
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Wizz Air

Z systemu rezerwacyjnego węgierskich linii lotniczych Wizz Air znika kolejne połączenie z lubelskiego lotniska. Tym razem padło na Kijów.

– Węgierska linia od najbliższego sezonu zimowego postanowiła zawiesić połączenie do Kijowa Żuliany. Świadczy o tym chociażby brak możliwości zakupu w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Ostatni lot zaplanowano na 24 października – informuje portal lubelskielotnisko.pl

To już kolejne zawieszone połączenie z Portu Lotniczego Lublin do Kijowa. Przypomnijmy, że na początku sierpnia linie lotnicze Bravo Airways zawiesiły połączenie z Lublina do Kijowa [Bravo Airways zawiesza kolejne połączenie na Ukrainę].

Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.