Lubelskie lotnisko: Bravo Airways zawiesza kolejne połączenie na Ukrainę

Inauguracyjny lot BRAVO AIRWAYS

Linie lotnicze Bravo Airways zawiesiły połączenie z Lublina do Kijowa. Informację o zawieszeniu lotów potwierdzili zarówno lotnisko, jak i sam przewoźnik.

Linie lotnicze Bravo Airways zapowiedziały uruchomienie lotów na ukraińskich trasach w maju bieżącego roku. Bilety na połączenie do Kijowa można było rezerwować od 18 czerwca. Jednak już 30 lipca trasa zniknęła z systemów rezerwacyjnych.

Jak tłumaczy linia Bravo Airways powodem zawieszenia połączenia jest gorący okres turystyczny na Ukrainie i chęć utrzymania harmonogramu obsługiwanych już lotów.

– Niedawne wydarzenia na rynku turystycznym Ukrainy, a także niski popyt na ten obszar wśród pasażerów zmusiły nas do podjęcia takiej decyzji. Wprowadziliśmy zmiany w rozkładzie trasy, a wydanie takich samolotów pozwala nam ostatecznie uregulować i poprawić harmonogram lotów czarterowych dla wygody naszych pasażerów, a także zapewnić rezerwową flotę w nieprzewidzianych sytuacjach w godzinach szczytu – czytamy w przesłanym komunikacie serwisowi lubelskielotnisko.pl.

Bravo Airways zapewnia, że połączenie do Chersonia na chwilę obecną będzie dalej funkcjonować według następującego rozkładu:

+ BAY 215 Kherson (KHE) – Lublin (LUZ) Niedziela 11:15 – 12:05
+ BAY 216 Lublin (LUZ ) – Kherson (KHE) Niedziela 12:55 – 15:45

– Z góry przepraszamy pasażerów, którzy już kupili bilety i zaplanowali podróż do i z Lublina. Ze swej strony zobowiązujemy się do wypełnienia wszystkich nałożonych na nas zobowiązań w związku z odwołaniem tych lotów zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Ukrainy – informuje przewoźnik.

Przypomnijmy, że to już drugie zawieszone połączenie ukraińskiego przewoźnika z Ukrainy do Lublina. Na początku lipca Bravo Airways zlikwidowało połączenie do Charkowa. O tym pisaliśmy TUTAJ.

Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.