Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Lublina do Kijowa

Zdjęcie ilustracji: Wizz Air

Od 25 sierpnia linie lotnicze Wizz Air uruchamiają bezpośrednie połączenie lotnicze na trasie Kijów – Lublin.

 

– Dla pasażerów z Ukrainy, Lublin jest drugim po Warszawie, celem podróży pod względem ilości przyjazdów oraz ważnym ośrodkiem akademickim dla studentów z Ukrainy. Jest także naturalnym miejscem tranzytowym, skąd po przylocie pasażerowie będą mogli udać się do innych miast w kraju, korzystając z innych środków transportu. Jestem przekonany, że nowe połączenie podniesie atrakcyjność naszego miasta dla mieszkańców z Ukrainy i wzmocni pozycję Lublina, jako ośrodka, w którym realizowany jest program Centrum Kompetencji Wschodnich – powiedział Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością ogłaszamy dwie długo wyczekiwane trasy z Lublina i z Poznania do Kijowa. Wizz Air łączy obecnie stolicę Ukrainy ze wszystkimi swoimi sześcioma bazami w Polsce. Jesteśmy przekonani, że dwie nowe trasy szybko zyskają popularność wśród naszych klientów. Z wciąż rozwijającą się siatką połączeń liczącą aktualnie ponad 150 tras z Polski, linia Wizz Air pozostaje zaangażowana w swoją działalność na rzecz polskich klientów oferując niskie ceny podróży lotniczych oraz najwyższy poziom usług.”

 

Połączenie będzie obsługiwane od 25 sierpnia 2017 roku 2 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki.

 

Połączenie będzie wykonywane według następującego rozkładu:

KIJÓW (IEV) – LUBLIN (LUZ)

Wylot z Kijowa: 13:10
Przylot do Lublina: 13:30

LUBLIN (LUZ) – KIJÓW (IEV)

Wylot z Lublina: 14:00
Przylot do Kijowa: 16:15

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.