Wizyta policjantów na dwóch posesjach. Szukali i znaleźli

68 135793
Policjanci zabezpieczyli ponad 3 kg marihuany | fot. KMP Chełm

Kryminalni zatrzymali troje mieszkańców gminy Chełm w wieku 21 i 22 lat. W miejscu ich zamieszkania zabezpieczyli 3 kilogramy marihuany.

Policjanci kryminalni przeszukali w środę teren dwóch posesji w gminie Chełm. Przebywający na tych posesjach dwóch 22-latków i 21-latka nie spodziewali się wizyty funkcjonariuszy.

Śledczy znaleźli tam i zabezpieczyli ponad 3 kilogramy marihuany. Narkotyki schowane były w różnych miejscach, co jednak nie przeszkodziło w działaniach funkcjonariuszy.

Dziś podejrzani zostali doprowadzeni do prokuratury. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.