Park Handlowy Tatary. Wiemy, co powstanie po Praktikerze w Lublinie

Park handlowy "Tatary" | fot. Dominik Wąsik

Sklep budowlany Praktiker przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie został zamknięty w grudniu 2016 roku. Wiemy, co otworzy się w tym miejscu.

Praktiker w Lublinie został zamknięty z powodu postępowania sanacyjnego, które miało umożliwić restrukturyzację firmy, a w konsekwencji poprawę jej sytuacji ekonomicznej. Pracę w Praktiker Lublin straciło 59 osób. Przypomnijmy, że w 2012 roku kiedy market otworzył się w naszym mieści zatrudniał wtedy 95 osób.

Co po Praktikerze?

Plotki stały się faktem. W miejsce Praktikera przeniesie się multimarket Jula, który od 2012 roku działa w Parku Handlowym Tatary, lecz w innym budynku. Zmiana lokalizacji multimarketu ma służyć przede wszystkim wygodzie odwiedzających.

– Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy o zmianie lokalizacji, która umożliwi nam stworzenie nowego, bardziej przyjaznego układu sklepu, z nowymi rozwiązaniami ekspozycyjnymi oraz z bardziej przejrzystym rozmieszczeniem asortymentu, zwiększającym komfort zakupów – wyjaśnia Tomasz Wienke, Country Manager Jula w Polsce.

Nowością ma być usługa Click&collect, dzięki której klienci będą mieli możliwość zamówić produkty Jula przez stronę internetową i odbierać je w sklepie w Lublinie.

Otwarcie Juli w nowej lokalizacji nastąpi 23 marca 2018 roku. Do nowej lokalizacji ma przenieść się też prawdopodobnie Rossmann oraz Media Expert.4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. głupota, tylko dodatkowe koszty, jak ktoś chce pojsc do juli czy rossmana to przejdzie 10 kroków więcej. Chyba że chodzi np o niższy miesięczny czynsz