Wielki turniej FIFA ponownie w Felicity!

granie na konsoli
Granie na konsoli | fot. Unsplash.com SXRIPTX

Piłkarski weekend w Lublinie! Już 22 i 23 września Felicity zamieni się w arenę wielkich piłkarskich emocji. Zorganizowany zostanie kolejny turniej FIFA, podczas którego fani e-sportu zawalczą o świetne piłkarskie nagrody.

Dwa dni sportowych emocji — Turniej FIFA w Felicity

W centrum handlowym Felicity Lublin zbliżają się dwa dni sportowych emocji, ekscytującej rywalizacji i świetnej zabawy! W nadchodzący piątek, 22 września, od 9:00 do 21:00 każdy odwiedzający galerię handlową będzie mógł bezpłatnie skorzystać z dostępnych konsoli i padów do gry. W sobotę, 23 września, odbędzie się wielki turniej FIFA, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody.

konsola pad
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Rejestracja do turnieju FIFA w Felicity

Wszyscy fani piłki nożnej zaproszeni są do udziału i kibicowania uczestnikom turnieju.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na: https://www.felicity-lublin.pl/wydarzenia/fifa-powraca-e40606/

Aby wziąć udział w sobotnich rozgrywkach, należy zarejestrować się poprzez formularz: https://forms.gle/Np8588ReuViFU1NE6

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.