Wielki powrót restauracji Burger King w Lublinie

burger king lublin
Po kilkunastu latach nieobecności restauracja Burger King wraca do Lublina. Lokal tej sieci ruszy w przyszłym tygodniu w Tarasach Zamkowych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znany showman, satyryk i dziennikarz Bilguun Ariunbaatar. Na wszystkich gości czekają specjalne oferty, atrakcje i rabaty, a na pierwsze 100 osób – darmowe burgery.

O otwarciu restauracji BURGER KING w Lublinie mówi się już od kilku miesięcy. Lublinianie nie mogą doczekać się, aż marka Burger King ponownie zawita do naszego miasta. Pierwsza restauracja Burger King działała w Lublinie w latach 90. w budynku dawnej Astorii.

– Bardzo cieszymy się z zainteresowania, jakie wiąże się z otwarciem BURGER KING w Lublinie. To miłe uruchamiać restaurację mając świadomość bycia tak wyczekiwaną marką – mówi Tomasz Tracz, Marketing Manager, Burger King Poland S.A.

Na Facebooku powstał nawet nieoficjalny fanpage „Burger King w Lublinie”, na którym trwają dyskusje o dacie otwarcia. Zauważyli to przedstawiciele marki, którzy wynagrodzili wszystkim fanom i mieszkańcom aktywność i zaprosili na degustację burgerów jeszcze przez oficjalnym otwarciem.

Doceniając zaangażowanie fanpage postanowiliśmy odwdzięczyć się jego społeczności i zaprosiliśmy ją na wspólne, bezpłatne ”testowanie” naszych smaków jeszcze przed oficjalnym otwarciem. – dodaje

Oficjalne otwarcie odbędzie się 25 czerwca o godz. 09:00. Przedstawiciele BURGER KING® zapewniają, że cały dzień będzie pełen iście królewskich atrakcji, nie chcą jednak zdradzać jeszcze wszystkich szczegółów. Pewne jest, że pierwsze 100 osób otrzyma bezpłatną kanapkę Whopper Jr. Przygotowane zostaną także specjalnie promocje, rabaty i niespodzianki na otwarcie. Główna atrakcją będzie natomiast spotkanie z Bilguunem Ariunbaatarem.

bk_tarasy-zamkowe-lublin_grafika

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Spróbujcie lepiej StreetSzefa! 😉 Moim zdaniem najlepsze burgery w Lublinie. ukryty link Można zamówić z dostawą. Polecam burgera Blue!