Wielki pojedynek strongmanów w Lublinie

Najsilniejsi ludzie w Polsce ponownie zawitają do ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. W najbliższą niedzielę zapraszamy na Puchar Polski Strongman Cup – Summer Edition ,,II”. Główną atrakcją imprezy będzie pojedynek siłaczy z Polski i Słowacji.

Pierwsza edycja Puchar Polski Strongman Cup – Summer Edition, która odbyła się w ośrodku Słoneczny Wrotków rok temu, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Lublina i nie tylko.

Zgodnie z zapowiedziami w tym roku ponownie Słoneczny Wrotków zaprosił siłaczy nad Zalew Zemborzycki. Już w najbliższą niedzielę (24 sierpnia) w ośrodku Słoneczny Wrotków odbędzie się Puchar Polski Strongman Cup – Summer Edition ,,II”. Początek o godz. 12.00.

W tym roku swoich sił będzie mógł spróbować każdy. W programie m.in. amatorski turniej w siłowaniu na rękę ,,ARM WRESTLING”, zawody CROSS FIT dla kobiet i mężczyzn (rywalizacja w 3 konkurencjach), turniej ,, MAS WRESTLING’’ w kategorii Open.

Główną atrakcją imprezy będzie pojedynek siłaczy z Polski i Słowacji. Zmierzą się w nim Słowacy: Frantisek Piros, Este Kubovic i Marek Toth oraz Polacy: Sławek Rawiński (Tarnów), Michał Kopacki (Łódź) i Paweł Chruścicki (Lublin).

Konkurencje? M.in. przeciąganie samochodu terenowego na dystansie 50 m, martwy ciąg na platformie (czyli podnoszenie auta osobowego), przyciąganie roweru wodnego na dystansie 25 m, uchwyt Herkulesa na platformie (czyli trzymanie uniesionego w górze auta osobowego), nosidło 300 kg dystans 20 m + opona 3 obroty, a także tajemniczy „zegar”.

Konkurencje będą rozgrywane w różnych miejscach na terenie kompleksu basenów ,,Słoneczny Wrotków’’. W przerwach między zawodami odbywać się będą liczne konkursy z nagrodami i zabawy dla publiczności, a także prezentacje partnerów imprezy.

Goście specjalni: Wicemistrz Europy i Mistrz Polski w kulturystyce Dominik Hałas, Mistrz Polski 2014 w kulturystyce Marcin Myśliwiecki oraz Mistrz Świata i Europy BJJ Wojciech Klimkiewicz.

STRONGMAN 2014

materiały organizatora

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.