Wielkanocny Festiwal "Kucharze Dzieciom". Szefowie lubelskich restauracji wspólnie dla dzieci

Już w najbliższy weekend w Lublinie odbędzie się Festiwal Wielkanocny. Jego celem jest pomoc na rzecz dzieci, którymi opiekuje się Fundacja Spełnionych Marzeń.

 

Już po raz kolejny, kucharze z najlepszych lubelskich restauracji organizują akcję „Kucharze Dzieciom”. Jego celem jest pomoc na rzecz dzieci, którymi opiekuje się Fundacja Spełnionych Marzeń.

 

Organizatorami są sami kucharze, którzy w wolnym czasie postanowili wspólnie zrobić coś dla potrzebujących dzieci. Do akcji przyłączyło się 16 lubelskich restauracji.

 

Podczas finału będziemy gościć m.in.. Kevin Aiston,uczestników programu Hell’s Kitchen oraz Top Chef. Imprezę poprowadzi Józef Sadkiewicz.

 

– W trakcie Festiwalu przygotowywać będziemy świąteczne dania bazujące na regionalnych produktach Lubelszczyzny. Do naszej akcji przyłączyli się znani producenci, hurtownie, osoby dobrej woli – mówi Paweł Cygan, organizator akcji.

 

Organizatorami projektu są: Jean Bos z restauracji Agit, Piotr Wójcik z restauracji Sarzyński, Paweł Cygan z restauracji Zaścianek, Arkadiusz Krzesiak tworzący projekt „Jemy Zdrowo” jak też Dorota Bęczkowska z restauracji Locomotiva oraz Gastrobar Heban.

 

Finał akcji, w postaci Festiwalu Wielkanocnego, odbędzie się w sobotę i niedzielę 8-9 kwietnia 2017 r. w lubelskiej Galerii Olimp, gdzie będą zbierane pieniążki do puszek. Wstęp jest bezpłatny.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ale super inicjatywa! Warto odwiedzić profil Fundacji Spełnonych Marzeń żeby dowiedzieć się więcej i ich akacjach!!! No i kto jeszcze przed rozliczeniem warto wpisać KRS fundacji w odpowiednią rubrykę;)