Wielka wyprzedaż w Lidlu przed remontem. Tylko dziś zrobisz zakupy 25% taniej

Wyprzedaż towaru w Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od środy Lidl przy ul. Lwowskiej będzie zamknięty. Ma to związek z remontem, który sklep przejdzie w najbliższych tygodniach. Tylko dziś zrobisz zakupy 25 procent taniej!

Wyprzedaż – z 25-procentową obniżką cen – spowodowana jest rozpoczynającą się jutro (22 lipca) modernizacją sklepu, która potrwa przez 5 tygodni. Od jutra Lidl przy ul. Lwowskiej będzie nieczynny aż do czwartku 27 sierpnia, kiedy to nastąpi ponowne otwarcie sklepu po modernizacji.

Z promocji wyłączone są: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią. 25-procentowy rabat nalicza się podczas transakcji i widoczny jest na paragonie.

W czasie remontu klienci będą mogli dokonywać zakupów w dwóch sklepach sieci przy ul. Białkowska Góra i ul. Węglarza. Została dla nich przygotowana specjalna karta rabatowa w wysokości 5% na całe zakupy. Można ją odebrać 21 lipca, robiąc zakupy na dowolną kwotę w sklepie przy ul. Lwowskiej.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.