Wielka Uliczna Zbiórka Darów „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

pdpz lublin

Już dzisiaj Wielka Uliczna Zbiórka Darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Zbierane są tylko i wyłącznie dary rzeczowe, żywność, zabawki, książki, słodycze. Przed świętami trafią one do najbardziej potrzebujących.

Wielka Uliczna Zbiórka Darów już dzisiaj. Pomoc, jeszcze przed świętami, trafi do najbardziej potrzebujących rodzin, dzieci, podopiecznych domów dziecka, ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic i schronisk.

Spotted Lublin też będzie pomagać dzieciom

Gdzie nas będzie można spotkać? Na ul. Nadbystrzyckiej, a dokładnie przy Groszku. Od godziny 10 do 15. Zachęcamy każdego by przyniósł coś od siebie dla najbardziej potrzebujących.

Dar serca, to najlepsze co możemy dać drugiej osobie. Wspomóżmy potrzebujących wspólnie to takie proste 🙂

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.