Wielka promocja na sprzęt wojskowy w Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie. Taniej nawet o 60 procent! Co można kupić?

Sklep Agencji Mienia Wojskowego
Sklep Agencji Mienia Wojskowego | fot. Okołotaktyczny

Wiosenna promocja w sklepie stacjonarnym Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie. Na nabywców czeka towar prosto z wojskowych magazynów. Na miejscu znajdziemy specjalne zestawy z odzieżą i sprzętem, przy których zakupie można zaoszczędzić nawet 50 zł. Szczegóły poniżej.

Wyprzedaż w sklepie Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie

Wiosenna promocja w sklepie AMW w Lublinie będzie obowiązywać w sobotę 20 kwietnia w godz. 10:00-15:00. Tego dnia aż o 33% taniej kupimy drewniane skrzynie, które można wykorzystać jako donice na kwiaty. Zależnie od rozmiaru kosztują od 20 do 30 zł. Podczas prac w ogródku świetnie sprawdzi się też zestaw składający się z łopaty saperskiej i rękawic roboczych w cenie 60 zł. A kiedy przyjdzie czas na koszenie trawy, paliwo do kosiarki zabezpieczymy w kanistrze o pojemności 20L dostępnym za 20 zł.

W ofercie znajdziemy też dwa inne zestawy z powojskowym wyposażaniem, których zakup pozwoli zaoszczędzić nawet do 26%. W pierwszym z nich, wycenionym na 50 zł, znalazły się: menażka, manierkę oraz niezbędnik stalowy. Za najtańszy z zestawów złożony z kompletu szczotek do pielęgnacji obuwia, torby na wyposażenie, szelek do oporządzenia, a także latarki kieszonkowej sygnalizacyjnej zapłacimy zaledwie 30 zł. Aż o 50 zł mniej zapłacimy za zestaw elektrotechniczny złożony z m.in. lutownicy, imadła, lampy lutowniczej, przebijaka oraz śrubokrętów.

W lubelskim sklepie AMW zaopatrzymy się również w odzież z demobilu. Na nabywców czekają: swetry oficerskie wojsk lotniczych i lądowych, za które trzeba zapłacić 80 zł, mundury polowe wz. 93 oraz mundur pracownika ochrony w cenie 120 zł, a także mundur polowy letni w cenie 180 zł. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na talerze ze stali nierdzewnej z Marynarki Wojennej, które świetnie sprawdzą się podczas sezonu grillowego.

Zyski ze sprzedaży powojskowego sprzętu i ubrań AMW przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.