Wielka nielegalna plantacja zlikwidowana. Ponad 1400 krzaków konopi indyjskich i prawie 2 kg suszu marihuany

Wielka plantacja konopi indyjskich na terenie gminy Cyców
Wielka plantacja konopi indyjskich na terenie gminy Cyców | fot. KPP Łęczna

Ponad 1400 krzaków konopi indyjskich, prawie 2 kg suszu marihuany oraz sprzęt do uprawy roślin – oto, co policjanci znaleźli na nielegalnej plantacji na terenie gminy Cyców. Dwie osoby zostały zatrzymane.

Plantacja konopi indyjskich na terenie gminy Cyców zlikwidowana

Łęczyńscy kryminalni realizując własne ustalenia pojechali na teren jednej z posesji w gminie Cyców. Z informacji posiadanych przez policjantów wynikało, że prowadzona jest tam plantacja konopi indyjskich. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

„Na miejscu zastali dwóch mężczyzn. 50-letniego mieszkańca Limanowej, który wynajmował pomieszczenia oraz jego 34-letniego kompana. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani” – mówi asp. Magdalena Krasna, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Policjanci podczas przeszukania ujawnili w pomieszczeniach gospodarczych, tunelu foliowym oraz w obrębie budynków rośliny konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1400 roślin konopi.

Ponadto w jednym z budynków policjanci znaleźli blisko 2 kilogramy suszu marihuany. Kryminalni zabezpieczyli również oprzyrządowanie służące do prowadzenia uprawy. Z zabezpieczonych roślin można uzyskać ponad 32 kilogramy marihuany.

Obaj zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz z wnioskiem Policji i Prokuratury o tymczasowy areszt zostaną doprowadzeni do sądu.

Plantacja konopi indyjskich na terenie gminy Cyców – WIDEO

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zajmijcie się prawdziwymi złoczyńcami, gwałcicielami, zbirami a nie 'lekarzami’ 😉 nie pozdrawiam polskiej policji