Wieczorne spacery watahy dzików po Czechowie. Interweniowała policja i straż miejska

Policjanci zabezpieczyli stado dzików spacerujące po ul. Braci Wieniawskich | fot. czytelniczka Klaudia

Zdjęcia i nagrania stada dzików przesłali do naszej redakcji mieszkańcy Czechowa. Takie widoki na ulicach to w ostatnim czasie codzienność. Regularnie informujemy o zwierzętach, które spacerują w miejskiej dżungli.

Dziki na Czechowie

Pierwsze nagranie otrzymaliśmy od czytelnika Tomasza, który nagrał spacerujące stado dzików w poniedziałek około godz. 20.30 na ul. Paganiniego.

Kolejne nagrania otrzymaliśmy od czytelniczki Klaudii, która nagrała dzisiejszą interwencję straży miejskiej i policji do dzików spacerujących po ul. Braci Wieniawskich. Do zdarzenia doszło około godz. 20.30. Dziki udało się przegonić w kierunku Górek Czechowskich.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.