Wieczorna interwencja straży pożarnej na Dworcu Lublin

Interwencja straży pożarnej na Dworcu Lublin
Interwencja straży pożarnej na Dworcu Lublin | fot. czytelnik Mikołaj

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowało w środowy wieczór na terenie nowego dworca autobusowego w Lublinie. Interwencja strażaków wzbudziła ciekawość wśród pasażerów oczekujących na autobus.

Straż pożarna na Dworcu Lublin

Do zdarzenia doszło w środę (14.02) około godz. 21:17. Strażacy otrzymali zgłoszenie z monitoringu pożarowego w budynku nowego dworca autobusowego Dworzec Lublin. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, w tym wóz z drabiną.

Strażacy przeczesali cały budynek nowego dworca. Po sprawdzeniu obiektu alarm okazał się fałszywy. Strażacy po kilkudziesięciu minutach wrócili do koszar. Ich interwencja wzbudziła sporą ciekawość wśród pasażerów oczekujących na autobus.

Nagrania otrzymaliśmy od czytelnika Mikołaja.

Wozy stojące przed budynkiem Dworca Lublin

Strażacy w środku budynku Dworca Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.