Więcej wakacyjnych lotów do Turcji z lubelskiego lotniska

Pasażerowie udający się do samolotu na płycie lotniska w Świdniku
Pasażerowie udający się do samolotu na płycie lotniska w Świdniku | fot. Krzysztof Wiśniewski, PLL

Wakacyjne statystyki pokazały, że loty do Turcji z lubelskiego lotniska okazały się prawdziwym hitem. W związku z tym biuro podróży Coral Travel Poland planuje dołożyć drugą rotację do Antalyi a sezon Lato 2023 rozpocząć wcześniej, już od początku czerwca.

Kolejny miesiąc sezonu letniego potwierdził, że pasażerowie wrócili do latania. 47 828 osób obsłużył w sierpniu Port Lotniczy Lublin. Był to najlepszy wynik w dziesięcioletniej historii lotniska. Szczegóły: Takiego miesiąca w historii lubelskiego lotniska jeszcze nie było

Więcej lotów do Antalyi z Lublina

Antalya jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Z jednej strony jest to region pełen zabytkowej architektury, z drugiej, turyści znajdą tu plaże i hotele z dobrze przygotowaną infrastrukturą, a wszystko to w dobrej relacji jakości do ceny. W ostatnich sezonach udział Turcji w zagranicznych podróżach mocno się zwiększył.

Liderem w organizacji wakacji do Turcji z polskich lotnisk jest biuro podróży Coral Travel Poland. Biuro wciąż rozszerza dostępność o wyloty lokalne i zwiększa ich częstotliwość. Dlatego rozwija też swoją ofertę z wylotami do Turcji z Lublina. Już od 3 czerwca 2023 r. będą realizowane dwa połączenia tygodniowo na trasie Lublin – Antalya tj. w środę i sobotę.

„Cieszę się, że nasza siatka połączeń zostanie uzupełniona o kolejne loty do Turcji. Kierunek ten należy do czołówki najchętniej wybieranych przez lubelskich turystów. Jestem przekonany, że ta dodatkowa rotacja przyciągnie klientów, którzy wybiorą nasz port lotniczy, jako początek wakacyjnej przygody” – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Jest to kolejna już zapowiedź połączeń na wakacje 2023. Od 2 czerwca 2023 roku do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołączy Rodos. Loty na grecką wyspę będą odbywać się raz w tygodniu aż do 6 października 2023 roku. Wycieczki można rezerwować na stronie Rainbow oraz u agentów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.