Więcej lotów do stolicy. LOT poleci do Warszawy z Lublina 5 razy w tygodniu

Polskie Linie Lotnicze LOT
Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin

Od początku sezonu letniego Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość lotów na trasie Warszawa – Lublin. Dodatkowe rejsy będą realizowane we wtorki i niedziele. Tym samym połączenia na tej trasie realizowane będą pięć razy w tygodniu.

Loty między Lublinem a Warszawą pięć razy w tygodniu

W sezonie zimowym loty do Warszawy z Portu Lotniczego Lublin wykonywane są trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki. W letnim rozkładzie pojawią się dodatkowe rotacje, we wtorki i niedziele. Samoloty wystartują z warszawskiego lotniska Chopina o 13:40 i wylądują o 14:30 w Świdniku. Loty powrotne rozpoczną się o godz. 15:05 i już po 45 minutach samolot wyląduje w Warszawie.

„Połączenie do Warszawy jest dla nas istotne, bo daje nam dostęp do lotniska przesiadkowego, otwierając możliwości podróży do wielu miast całego świata. Dzięki dobrej organizacji przesiadek na największym polskim lotnisku, pasażerowie, zarówno podróżujący turystycznie, jak i biznesowo, mogą szybko i bezpiecznie organizować swoje, nawet najdalsze, podróże” – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Wybierając warszawskie lotnisko jako przesiadkowe, w łatwy sposób, na jednym bilecie, można dostać się do Monachium, Frankfurtu, Amsterdamu, Zurichu, Rzymu czy Nowego Jorku, a także Szczecina lub Poznania.

Port Lotniczy Lublin oprócz połączenia z Warszawą posiada w swojej krajowej siatce także bardzo popularne loty do Gdańska, które również wrócą po zimie, od 16 marca. Tak jak dotychczas, linia Ryanair będzie je obsługiwała dwa razy w tygodniu, w marcu w poniedziałki i soboty, a od kwietnia w poniedziałki i czwartki.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A na miniaturce samolot, którego LOT już dawno nie ma… eh to dziennikarstwo 😉

  2. szczerze to bardziej przydałby sie loty do Gdańska skoczyć sobie nad morze na weekend w godzinkę a nie samochodwm w 5