Więcej kibiców na domowych meczach Motoru Lublin. Do końca rozgrywek na każdy mecz będzie mogło wejść nawet 14 tys. fanów

14 tys. kibiców na Arenie Lublin podczas meczu Motor Lublin - Górnik Łęczna
14 tys. kibiców na Arenie Lublin podczas meczu Motor Lublin - Górnik Łęczna | fot. Miasto Lublin

Urząd Miasta Lublin wydał decyzję w sprawie zwiększenia liczby uczestników imprez masowych do końca tegorocznych rozgrywek I ligi – poinformował na Facebooku prezydent Lublina, Krzysztof Żuk. Oznacza to, że na każdy mecz Motoru Lublin będzie mogło wejść nawet 14 tys. kibiców.

Dotychczasowy limit kibiców na domowe spotkania pierwszoligowego Motoru Lublin wynosił 9 tys. osób. W ubiegły weekend na Arenie Lublin zostały rozegrane derby Lubelszczyzny, podczas których Motor przegrał z Górnikiem Łęczna 0:1.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego na kilka dni przed meczem zapadła decyzja o zwiększeniu limitu uczestników z 9 do 14 tysięcy. Wynikiem takiej decyzji było sprzedanie wszystkich biletów i komplet kibiców na trybunach Areny Lublin.

Szczegóły: Derby Lubelszczyzny: Motor Lublin zagra z Górnikiem Łęczna przy pełnych trybunach? Zapadła decyzja

Lublin zwiększył limit kibiców na mecze Motoru Lublin

W poniedziałek (21.08) prezydent Lublina Krzysztof Żuk na swoim Facebooku przekazał, że klub Motor Lublin otrzymał decyzję Urzędu Miasta w sprawie zwiększenia liczby uczestników imprez masowych do końca tegorocznych rozgrywek I ligi. Oznacza to, że w każdym kolejnym meczu ligowym w Lublinie na trybuny będzie mogło wejść 14 tys. kibiców.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.