Więcej autobusów pojedzie nad Zalew Zemborzycki

Autobus na linii nr 2
Autobus na linii nr 2 | fot. Dominik Wąsik

Komunikacja miejska w Lublinie zmienia rozkłady na majówkę. Linia nr 15 będzie kursowała do pętli w lesie Dąbrowa, na liniach nr 15 i 40 pasażerów będą woziły większe autobusy przegubowe.

Jak dojechać nad Zalew Zemborzycki?

Z uwagi na długi weekend majowy oraz rozpoczynający się sezon wiosenno–letni Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Najwięcej zmian dotyczy modyfikacji tras linii.

Linia nr 15 została wydłużona do Dąbrowy w dni powszednie specjalne, soboty i niedziele. W soboty i niedziele linie nr 15 i 40 będą obsługiwane przez autobusy przegubowe oraz zmieniła się ich godzina odjazdów.

W przypadku linii nr 301 z os. Poręba w drugim szczycie komunikacyjnym w dzień powszedni normalny opóźnieniu uległ kurs z godz. 16:26 na godz. 16:43.

Zmiany dotyczą również przystanków. Nowy przystanek dla linii nr 28: Osmolice – rondo NŻ 02 (bez zmian godzin odjazdu z pozostałych przystanków). Przystanek Wyszyńskiego-cmentarz zmienił status z NŻ (na żądanie) na przystanek stały.

Powyższe zmiany obowiązują od 27 kwietnia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.