Widząc idącego chodnikiem 19-latka, zatrzymał auto i pobiegł za nim. Pobił go i okradł

bójka pobicie atak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Za rozbój odpowie 19-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna napadł na byłego kolegę, którego powalił na ziemię i bił po całym ciele. Jego łupem padł telefon komórkowy.

Pobił 19-latka i ukradł mu telefon

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przy ul. Willowej w Lublinie. Sprawca jadąc samochodem wspólnie ze znajomymi zauważył idącego chodnikiem 19-latka, z którym ma konflikt.

Mężczyzna od razu zatrzymał auto. Pokrzywdzony widząc wysiadającego z samochodu 19-latka zaczął od razu uciekać. Po chwili został dogoniony i powalony na ziemię.

„Sprawca kopał i uderzał rękoma 19-latka po całym ciele. Na koniec skradł mu telefon komórkowy wartości 1000 złotych” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Pokrzywdzony po zdarzeniu zgłosił się na policję. Kryminalni z komendy miejskiej wspólnie z funkcjonariuszami z 5 komisariatu zatrzymali sprawcę. 19-latek usłyszał zarzuty rozboju.

Na wniosek policjantów i prokuratora trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.