WIDEO: O mały włos od wypadku. Kierowca volvo wjechał rozpędzony na skrzyżowanie

Kierowca Volvo wymusił pierwszeństwo na ul. Zemborzyckiej | nadesłane
Kierowca Volvo wymusił pierwszeństwo na ul. Zemborzyckiej | nadesłane

Do zdarzenia doszło w sobotę na skrzyżowaniu ulicy Zemborzyckiej z Budowlaną w Lublinie. Kierowca volvo nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej i o mały włos nie doprowadził do wypadku.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18.40 na skrzyżowaniu ulicy Zemborzyckiej z Budowlaną w Lublinie. Z przesłanego nagrania do naszej redakcji wynika, że kierowca volvo poruszając się ul. Budowlaną, nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej (czerwone światło) i z dużą prędkością wjechał na skrzyżowanie z ul. Zemborzycką, na które właśnie wjeżdżał autor nagrania.

Na szczęście kierowca z wideorejestratorem w porę wyhamował, a kierowca volvo prawdopodobnie w ostatnim momencie (widać na przesłanym nagraniu) zauważył, że wjechał właśnie na skrzyżowanie i z piskiem opon skręcił w kierunku Zalewu Zemborzyckiego, wjeżdżając na przeciwległy pas, po którym poruszający się pojazd został zmuszony do gwałtownego hamowania. Następnie kierowca volvo, jak gdyby nigdy nic, podjechał dalej i skręcił w ul. Diamentową.

„Ten idiota mógł zrobić krzywdę komuś. Widać, że koleś ostro nagrzany. W ostatniej chwili zorientował się, że droga mu się kończy, nie wspominając o czerwonym świetle” – komentuje autor nagrania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.