Wib Wycieczki – wyjazdy szyte na miarę Twoich potrzeb!

Wib wycieczki Lublin
Wib wycieczki Lublin

Wyjątkowy sylwester, nietypowy wyjazd firmowy, a może w końcu ciekawa wycieczka szkolna, z której nikomu nie będzie się chciało wracać? Takie niezapomniane mini wakacje czekają na Ciebie z WIB Wycieczki – biurem turystycznym, które nie zna ograniczeń, a każdą ofertę idealnie dostosuje do oczekiwań uczestników.

Jeśli marzy Ci się wyjazd w dalsze lub bliższe krańce Polski, chcesz odwiedzić naszych południowych sąsiadów, odpocząć wśród pięknej natury lub zobaczyć zachwycające zabudowania miast – trafiłeś idealnie. Wycieczki z Lublina jeszcze nigdy nie były tak proste – bo przecież w końcu nawet nie musisz ich organizować!

Oferta Wib wycieczki Lublin
Oferta Wib wycieczki Lublin

Wyjazd firmowy – zintegruj swój zespół na wakacjach!

Gdzie jak nie na wyjeździe integracyjnym odpiąć wrotki i poznać prawdziwe oblicze swoich pracowników? Jeśli zarządzasz teamem, najlepiej wiesz, jak ważne są relacje i zgrana współpraca, dlatego dobrze, gdy Twój zespół gra jak z nut, niż sobie wzajemnie na nosie. Zadbaj o więzi w firmie i zabierz wszystkich na super ciekawy i koncertowo zorganizowany wyjazd integracyjny, który jak najlepiej zostanie dopasowany do wszystkich Waszych pomysłów. Więcej zwiedzania, wolnego czasu, a może wspólnych i nietypowych rozrywek? Ty decydujesz, a resztę załatwi za Ciebie WIB Wycieczki, którzy organizację nietuzinkowych wypadów mają w małym palcu. Wyjazd firmowy to też idealna okazja, aby świętować pomyślnie zakończony projekt czy wynagrodzić swoich pracowników za zaangażowanie – tutaj zawsze znajdzie się dobra okazja.

Wycieczki szkolne – najlepsze wakacje są w trakcie roku szkolnego!

Semestr rozpoczął się w najlepsze, a każdy z uczniów przywykł już do porannego wstawania, jest to więc idealny moment, aby nieco urozmaicić im tę nudną, szkolną rutynę i zaplanować niebanalną wycieczkę, którą Twoi podopieczni wspominać będą jeszcze przez długie lata. Jak to zrobić? Nic prostszego! Wszystko zostaw w rękach biura turystycznego WIB Wycieczki, którzy idealnie znają się na organizacji szkolnych wyjazdów, bez utartych, nudnych szablonów. Plan podróży układany jest po szczegółowych konsultacjach z wychowawcą i młodzieżą. Powiedz „STOP” sprawdzianom i kartkówkom! Wyrwij uczniów ze szkolnego marazmu i zdobądź tytuł najlepszego nauczyciela w szkole!

Wib wycieczki szkolne
Wib wycieczki szkolne

Wycieczki Lublin 1, 3 lub 4-dniowe. Cała Polska w zasięgu ręki!

Fajerwerki oglądane z Mostu Karola w Pradze czy wśród góralskich przyśpiewek w Zakopanem? Żagle na jeziorze Śniardwy, nad polskim morzem, a może spacer wśród niezwykle wyjątkowych Gór Stołowych? Ty wybierasz miejsce, a dopinaniem szczegółów zajmuje się nie kto inny jak WIB Wycieczki. Koniec z nerwową rezerwacją hoteli, kupowaniem biletów czy ubezpieczenia, cały przed wycieczkowy stres możesz odłożyć na bok – bo o to w tym chodzi, że o nic nie musisz się już martwić, a cały wyjazd dopięty jest na ostatni guzik. Tobie pozostaje tylko to, co najlepsze – spakowanie walizki, odliczanie dni do wyjazdu i korzystanie z uroków miejsca, do którego zdecydujesz się wybrać. A więc jak? Może zaplanujemy jakiś mały urlop?

Sylwester w Zakopanem z Wib wycieczki
Sylwester w Zakopanem z Wib wycieczki

Więcej aktualności na temat organizowanych wycieczek można znaleźć na stronie WIB Wycieczki

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.