Wesołe miasteczko zawitało do Lublina. Właśnie rozkładają się na placu przy Błoniach pod Zamkiem

Wesołe miasteczko z diabelskim młynem na placu przy Błoniach pod Zamkiem w Lublinie
Wesołe miasteczko z diabelskim młynem na placu przy Błoniach pod Zamkiem w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Przyjechali w poniedziałek, właśnie się rozkładają. Od najbliższego weekendu na placu przy Błoniach pod Zamkiem w Lublinie zacznie działać wesołe miasteczko z diabelskim młynem. Będą tu przez kilka tygodni.

Wesołe miasteczko w Lublinie do 1 października

Na prywatnym placu między Błoniami pod Zamkiem a targiem przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie pojawiło się wesołe miasteczko. Pierwsze ciężarówki przyjechały w poniedziałek (4.09) i obecnie trwa montaż koła widokowego (diabelski młyn), z którego będzie można podziwiać panoramę Lublina.

Wesołe miasteczko będzie czynne już w najbliższy weekend, o ile pozwolą na to warunki pogodowe. Właścicielem wesołego miasteczka jest firma Robland z Leszna. Atrakcje w tym miejscu będą dostępne dla mieszkańców do 1 października. Następnie od 5 października na kilka dni w tym samym miejscu zagości Cyrk na wodzie Waterland.

Szczegóły wkrótce.

Zobacz także: Wesołe miasteczko przyjechało do Lublina. Do kiedy? Jakie atrakcje? Cennik

Montaż diabelskiego młyna przy Błoniach pod Zamkiem

Diabelski młyn przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie
Diabelski młyn przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.