Wesołe miasteczko rozkłada się na działce pomiędzy Zamkiem a targiem. Otwarcie w najbliższy weekend

Wesołe miasteczko rozkłada się przy al. Unii Lubelskiej
Wesołe miasteczko rozkłada się przy al. Unii Lubelskiej | fot. Dominik Wąsik

Na działce pomiędzy Zamkiem a targowiskiem Targ pod Zamkiem rozkłada się wesołe miasteczko. Jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą, to wesołe miasteczko z kołem widokowym i innymi atrakcjami zostanie otwarte już w ten weekend.

Wesołe miasteczko przyjechało do Lublina

Na prywatnym placu między Błoniami pod Zamkiem a targiem przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie pojawiło się wesołe miasteczko. Pierwsze ciężarówki przyjechały na początku tygodnia i obecnie trwa montaż wszystkich atrakcji.

Wesołe miasteczko będzie czynne już w najbliższy weekend (27-28 kwietnia), o ile pozwolą na to warunki pogodowe. Jak się dowiedzieliśmy, atrakcje wesołego miasteczka w tym miejscu będą dostępne dla mieszkańców do czerwca.

Szczegóły dotyczące dostępnych atrakcji, jak również cennika przedstawiamy niebawem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.