Weekendowe świąteczne atrakcje w VIVO! Lublin

VIVO L B1 swieta

VIVO! zaprasza wszystkich lublinian do wspólnego aktywnego oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku. Najbliższy weekend, 13-15 grudnia, pełen będzie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ramach Festiwalu Bożego Narodzenia odbędą się warsztaty rodzinne, aktywności w klimacie bajki o Grinchu, można będzie także przygarnąć pluszowego misia.

Świąteczny klimat w VIVO! Lublin trwa w najlepsze! Po spotkaniu z Mikołajem i warsztatach dekorowania pierników, w dniach 13-15 grudnia na wszystkich chętnych, tych małych i tych dużych, czekać będzie mnóstwo atrakcji. Najbliższą okazją do przedświątecznej zabawy będą warsztaty rodzinne, organizowane w ramach Festiwalu Bożego Narodzenia. W dniach 13-14 grudnia, w godz. 12.00-18.00, w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję strefach, będzie można stworzyć ozdoby świąteczne, anioły i inne drobiazgi.

Również w najbliższy piątek i sobotę, 13-14 grudnia, odbędzie się akcja prosprzedażowa „Przygarnij Misia na Święta”. Mechanizm eventu jest bardzo prosty. W zaaranżowanej po skandynawsku przestrzeni na terenie obiektu zostanie ustawione stanowisko promocyjne. Klienci, którzy w dniach 13-14 grudnia zrobią zakupy za minimum 150 zł i okażą tu swój paragon, otrzymają świątecznego misia. Do rozdania jest aż 600 mięciutkich pluszaków!

Z kolei w niedzielę, 15 grudnia, w godz. 11.00-18.00, najmłodsi mogą skorzystać z atrakcji przygotowanych w duchu bajki o popularnym zielonym złośniku – Grinchu. Podczas wydarzenia na dzieci czekać będzie m.in. ozdabianie choinki własnoręcznie wykonanymi zabawkami, wielki kalendarz adwentowy z ukrytymi niespodziankami, przygotowywanie świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa, seans kinowy czy taneczne maty, na których maluchy będą musiały wykazać się sprytem, refleksem i sprawnością. Nie zabraknie waty cukrowej i uwielbianego przez najmłodszych malowania buziek. 

W kolejnych tygodniach VIVO! Lublin zaprosi takżę na Jarmark Świąteczny z tradycyjnymi produktami regionalnymi (18-23 grudnia) oraz warsztaty tworzenia kartek świątecznych w ramach Festiwalu Bożego Narodzenia (20-21 grudnia).

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.