Weekendowe działania policjantów na ulicach Lublina. Ujawnili 32 wykroczenia i zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych

Policjanci z Lublina zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Rover
Policjanci z Lublina zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Rover | fot. KMP Lublin

Policjanci z lubelskiej drogówki w weekend przeprowadzili kolejne działania w ramach akcji „stop drift”. Mundurowi podczas patroli skontrolowali 34 pojazdy i ujawnili 32 wykroczenia.

Nocne kontrole policji w Lublinie

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzili działania w sobotnią noc. Podczas patroli skupili się przede wszystkim na osobach rażąco naruszających zasady bezpieczeństwa. Prowadzone były kontrole prędkości, sprawdzana była trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz tradycyjnie głośność wydechów.

Mundurowi podczas patroli skontrolowali 34 pojazdy i ujawnili 32 wykroczenia.

„Niezmiennie znaczna część naruszeń dotyczyła nadmiernej prędkości. W dalszym ciągu na ulicach miasta pojawiają się kierowcy z niedozwolonymi przeróbkami układu wydechowego pojazdów lub innymi niezgodnymi z prawem modyfikacjami” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Z tego też powodu policjanci zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych. Jeden z kierujących nie miał uprawnień.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.