We wtorek wizyta pary prezydenckiej w woj. lubelskim. Posłuchają koncertu wigilijnego Roksany Węgiel

Para Prezydencka
Para Prezydencka | fot. prezydent.pl

Prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda złożą we wtorek wizytę w województwie lubelskim. Para prezydenta weźmie udział w koncercie wigilijnym dla służb na granicy.

Para prezydencka posłucha koncertu Roksany Węgiel w Kodniu

We wtorek (21.12) w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia – Matki Jedności w Kodniu obędzie się coroczne spotkanie wigilijne dla wojska polskiego oraz służb mundurowych strzegących granicy RP. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Obrony Narodowej. Swoje uczestnictwo w wydarzeniu potwierdziła para prezydencka.

Podczas spotkania odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego oraz Roksany Węgiel. Ze względów bezpieczeństwa oraz obostrzeń sanitarnych przed kodeńską bazyliką zostanie ustawiony specjalny telebim, na którym będzie można śledzić transmisję. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.40.

Kodeń leży w strefie przygranicznej, objętej stanem wyjątkowym w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. HEJ, KTO POLAK- JAJEM W DUDĘ!!!

    ,,TU JEST POLIN- MIEJSCE NAS WSZYSTKICH”
    – TAK POWINNI SKANDOWAĆ PO POLSKU IMIGRANCI ZZA PŁOTA NA GRANICY!!!