We wtorek wielka wyprzedaż w Lidlu. Klienci będą walczyć o przecenione produkty?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Lidl zlokalizowany przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie w najbliższych tygodniach przejdzie remont. Dzień przed zamknięciem, w sklepie przeprowadzona zostanie wielka wyprzedaż – niemal cały asortyment będzie można nabyć 25 proc. taniej.

Wielka wyprzedaż w Lidlu to typowe czyszczenie regałów i magazynów na chwilę przed tymczasowym wstrzymaniem działalności sklepu. Specjalne ceny obowiązywać będą na większą część towarów dostępnych w placówce, za wyjątkiem takich kategorii, jak m.in. alkohol (oprócz piwa) czy papierosy, które tego dnia nie będą dostępne na półkach sklepowych.

Tak było podczas wielkiej wyprzedaży w Lidlu przy ul. Koncertowej, która odbywała się 3 września. Tego dnia klienci mogli kupił niemal cały asortyment w sklepie z 25-procentową zniżką. – Puste półki i lodówki po wyprzedaży towaru w Lidlu. „Jak za czasów PRL” [KLIKNIJ TUTAJ]

Wyprzedaż w Lidlu przy ul. Białkowska Góra 3

Remont sklepu Lidl Polska przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie rozpocznie się 18 września i potrwa około 5 tygodni. Natomiast 17 września w sklepie zostanie zorganizowana specjalna promocja. Prawie cały asortyment będzie można kupić w tym dniu z 25-procentowym rabatem” – czytamy w komunikacie nadesłanym przez biuro prasowe Lidl Polska.

Z promocji wyłączone są: napoje alkoholowe (oprócz piwa), wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią.

Od środy Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 będzie nieczynny aż do czwartku 24 października, kiedy to nastąpi ponowne otwarcie sklepu po modernizacji.

Celem prac remontowych jest zmodernizowanie sklepu oraz zwiększenie komfortu klientów podczas zakupów. Podczas remontu odświeżone zostanie całe wnętrze sklepu – m.in. wymienione zostaną płytki, oświetlenie, instalacja wentylacyjna oraz częściowo wyposażenie sklepu. Ponadto przewidziana jest rewitalizacja zieleni oraz parkingu” – informuje Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska.

Wielka wyprzedaż w Lidlu przy ul. Białkowska Góra rozpocznie się we wtorek 17 września od godz. 7:00 i potrwa do godz. 17:00.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ty też lepiej byś zrobił jakbyś oddał swoje wynagrodzenie za pracę potrzebującym a nie pisał durnoty w internecie. Zyskalbys mój szacunek.

  2. Sklep lepiej by zrobił i zyskał szacun jak by oddał te produkty biednym albo po domach dziecka .!!!A tak kolejny pokaz co robi pieniądz z ludzką godnością!!!szarpanie się za parę groszy bo taniej jagby na prawdę byli głodni żenada!!!!