Wciąż nie wiadomo, na jakich autach będzie się zdawało na prawo jazdy. WORD unieważnił przetarg

WORD Lublin
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie unieważnił przetarg na dostawę nowych aut do przeprowadzania egzaminów praktycznych kat. B. To już drugie unieważnione postępowanie w ostatnim czasie.

WORD unieważnił kolejny przetarg

W przetargu wpłynęły dwie oferty od dealerów hyundaia i peugeota. Obydwie firmy chciały za dostawę 15 fabrycznie nowych aut na potrzeby przeprowadzania egzaminów praktycznych kategorii B więcej, niż WORD chciał na to przeznaczyć. Dealer skody za samochody chciał 1 mln 308 tys. zł, natomiast dealer peugeota – 1 mln 362 tys. zł. WORD zamierzał wydać na nowe auta 922 tys. zł.

W środę (15.06) dowiedzieliśmy się, że WORD Lublin nie zamierza dokładać do najtańszej oferty i unieważnił postępowanie. – „Unieważnienia dokonuje się ze względu na fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia” – poinformowała Renata Bielecka, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie.

W najbliższym czasie musimy się spodziewać ogłoszenia kolejnego przetargu, ponieważ WORD musi oddać do końca listopada 2022r. wynajmowane hyundaie, którymi obecnie przeprowadzane są egzaminy na prawo jazdy kat. B.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.