Warsztaty Muzyki dla najmłodszych melomanów

AllThatJazz
fot. Materiał organizatora

„Małe Laboratorium Muzyki” – to cykl spotkań-koncertów z muzyką wokalną i instrumentalną dedykowany dzieciom od 0 do 6 roku życia wraz z opiekunami.

Interaktywne i edukacyjne wydarzenia

Koncerty z cyklu Małe Laboratorium Muzyki to wyjątkowe interaktywne i jednocześnie edukacyjne wydarzenia dla dzieci wraz z opiekunami, gdzie różnorodna muzyka stoi w ich centrum.

Koncertem All that jazz chcemy wprowadzić dzieci w fascynujący świat jazzu i pokazać, że nie ma za trudnej muzyki do słuchania z maluchami.

Przewodnikami w świecie standardów jazzowych będą wokaliści Joanna Głogowska-Szychta oraz Marcin Remfeld. Towarzyszyć im będzie trio jazzowe w składzie: Patryk Czyżewski — instrumenty perkusyjne, Michał Kowalczyk — kontrabas, Krzysztof Redas — instrumenty perkusyjne.

MAŁE LABORATORIUM MUZYKI – „ALL THAT JAZZ”

  • 14 PAŹ 10:00 i 11:15
  • 15 PAŹ 10:00 i 11:15

KLUB MUZYCZNY

Przyjdź i pojazzuj z nami!

Bilety: Kasa CSK oraz https://bilety.csklublin.pl | dzieci: 20 zł, dorośli: 35 zł

Kolejne wydarzenia w ramach cyklu:

  • 18-19 LIS 2023 Szeptanki – kołysanki
  • 9-10 GRU 2023 – Kolędy Świata
  • 20-21 STY 2024 – Zapusty

Co sądzisz o takich warsztatach? Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.