Warsztaty „Kołysanki u Czechowicza” dla rodziców i niemowląt

grafika kołysanki u Czechowicza
fot. Muzeum Józefa Czechowicza

Wyjątkowe warsztaty „Kołysanki u Czechowicza”, organizowane przez Fundację Aktywni Rodzice i Muzeum Czechowicza, skierowane do rodziców z niemowlętami oraz przyszłych rodziców.

Kołysanki: klucz do rozwoju niemowląt

Warsztaty, które odbędą się 25 maja o godzinie 11:00 w Muzeum Józefa Czechowicza, mają na celu pokazanie, jak ważną rolę odgrywają kołysanki w rozwoju dziecka. Uczestnicy nauczą się, jak poprzez kołysanie, bujanie i śpiewanie wspomagać adaptację dziecka do nowego środowiska oraz rozwój sensoryczny i poznawczy.

Cykl Spotkań

Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu, a liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod adresem: [email protected]. Udział w warsztatach wymaga zakupu biletu wstępu do muzeum (6 zł normalny, 5 zł ulgowy).

  • Termin: 25 maja (sobota), godz. 11:00
  • Miejsce: Muzeum Józefa Czechowicza, ul. Złota 3
  • Czas trwania: ok. 1h

Jakie są Wasze doświadczenia z kołysankami? Podzielcie się w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.