Warsztaty Filmowe w Centrum Spotkania Kultur

grafika warsztaty filmowe w CSK
fot. Materiał organizatora

Warsztaty Filmowe w CSK to cykl 12 praktycznych spotkań dotyczących tworzenia filmu (od pisania scenariusza po montaż). W programie znajdą się między innymi zajęcia z twórcami filmowymi oraz wspólne tworzenie filmu krótkometrażowego.

Warsztaty filmowe

Spotkania, które odbywać się będą od marca do czerwca, mają na celu przygotowanie młodzieży ze szkół średnich do zapoznania się z branżą filmową, a także do rozwijania ich zainteresowań szeroko pojętą sztuką audiowizualną.

W ramach spotkań odbędą się zajęcia dotyczące sztuki pisania scenariusza, aktorstwa i reżyserii, operatorstwa, oświetlenia i dźwięku, organizacji planu zdjęciowego oraz montażu. Ponadto w cyklu warsztatowym dwukrotnie odbędą się zajęcia masterclass z osobami ze świata filmu.

Uczestnicy warsztatów nabytą wiedzę wykorzystają do wspólnego stworzenia fabularnego filmu krótkometrażowego pod okiem prowadzącego.

Warsztaty poprowadzi Bartosz Gorzel, twórca filmów krótkometrażowych, reportaży, filmów promocyjnych i teledysków. Współpracował między innymi z ZAZ, Kayah, Natalią Kukulską, Justyną Steczkowską, Beatą Kozidrak.

Spotkania zaczynają się od 13 marca, w Sali Kinowej CSK (zapisy były do 12 marca)

Terminy spotkań:

13.03.2024 – 19.06.2024 | Godz.: 17.00 – 19.00 | W środy, 3 razy w miesiącu |

  • Marzec: 13, 20, 27
  • Kwiecień: 10, 17, 24
  • Maj: 8 lub 15, 22, 29
  • Czerwiec: 5, 12, 19

Cena: 50zł/miesiąc | Kasa CSK oraz bilety.csklublin.pl
Miejsce: Kino CSK, Mała Kieszeń
Liczba uczestników: 15 osób / wiek: 15-19

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.