Warsztat M4K Garage Lublin. W regionie otwiera się warsztat znany z youtube. Otwarcie już wkrótce

Siedziba M4K Lublin
Warsztat M4K Garage fot. materiał M4K

18 lipca w mediach społecznościowych powstało wydarzenie promujące otwarcie M4K Garage oddział Lublin. To bardzo dobra informacja dla fanów „miłośników 4 kółek”. Jak piszą organizatorzy to okazja do zbicia z nimi piony. Może i sam Michał Michu Jesionowski pojawi się na wydarzeniu

M4K Garage – idea i cel

Dość patologii warsztatów i wyzysku na nieświadomych użytkownikach samochodów. Zajawkowiczów, fanów, entuzjastów. Koniec tego. Marka M4K Garage powstała w oparciu o nazwę internetowego kanału, który zrzesza 1 500 000 widzów każdego miesiąca, z pasji do motoryzacji.

M4K Garage to gwarancja poziomu, stosunku jakości do ceny i jednolitych standardów, bez znaczenia, w którym oddziale Klient się znajdzie. – w taki sposób daje się poznać M4K na swojej oficjalnej stronie www.

m4k michu w Lublinie
Warsztat M4K Garage Michu Michał Jesionowski fot. materiał M4K

Silny przekaz do januszy motoryzacji

M4K Garage odważnie i celnie punktuje i obala polski mit zawodu mechanika, jak i stempluje fakty współczesnej motoryzacji oraz sztuki mechaniki pojazdowej w Polsce. Pokazuje, że można inaczej lepiej, dokładniej i transparentnie podchodzić do klienta.

Łączymy ludzi z pasją, którzy czują misję znormalizowania usług serwisowania samochodów. Chcemy, aby Klient miał pewność oddając swojego 4-kołowca w ręce fachowców, że zostanie potraktowany w pełnym wymiarze mu przysługujących oraz obowiązujących procedur konsumenckich, które w sieci warsztatów M4K Garage są wręcz „biblią”.

M4k Mechanika
Warsztat M4K Garage – mechanik przy pracy fot. materiał M4K

Kiedy otwarcie M4K Garage w Lublinie

Według informacji publikowanych na oficjalnych profilach otwarcie planowane jest na dzień 4 listopada 2023. Pierwszy w woj. Lubelskim warsztat M4K Garage ulokowany ma być w miejscowości Świdniczek 9, 20-258 Świdniczek.

Na ten moment w facebookowym wydarzeniu udział zadeklarowało 94 osoby (20.07.2023). Więcej szczegółowych informacji postaramy się wam udzielać na bieżąco. Zapytaliśmy M4K o szczegóły wydarzenia, póki co wpadliśmy w autoresponder i czekamy razem z wami na uchylenie rąbka tajemnicy.

Jak myślicie M4K namiesza na rynku lubelskim i zrobi porządek z cwaniakami tej branży?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.