Autobusy firmy Warbus nie wyjechały dziś na ulice Lublina. Pilna narada w siedzibie ZTM

mpk lublin ztm stop
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie oficjalnie potwierdza, że dziś żaden z autobusów należących do warszawskiego przewoźnika Warbus nie wyjechał na ulice Lublina. W siedzibie ZTM trwa pilna narada.

Sytuacja wygląda tak, że żaden z autobusów firmy Warbus nie wyjechał na ulice miasta” – potwierdza Justyna Góźdź, rzeczniczka ZTM w Lublinie.

W siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie trwa właśnie narada, na której mają zostać podjęte kroki i działania mające na celu zminimalizowanie skutków zaistniałej sytuacji. Bardzo późne przekazanie informacji uniemożliwia ZTM całkowitą eliminację problemów.

Przed godz. 19 otrzymaliśmy maila od firmy Warbus, w którym poinformowała nas o tak ważnej informacji, jaką jest zerwanie natychmiastowe umowy i zaprzestania realizacji kursów. Firma w żaden sposób nie kontaktowała się telefonicznie z prezesami, więc sposób przekazania tej informacji jest nie na miejscu” – komentuje Justyna Góźdź.

Wybrane kursy linii 2, 3, 6, 10, 13, 14, 20, 26, 30, 31, 32, 39, 40, 42, 45 nie zostaną wykonane.

Pasażerów prosimy o korzystanie ze strony sip.ztm.lublin.eu oraz aplikacji MyBus w celu sprawdzenia najbliższych odjazdów autobusów ww. linii” – informuje Justyna Góźdź.

ZTM w Lublinie chce ułatwić podróż pasażerom mającym bilet okresowy na jedną linię. Dziś i jutro mogą oni jeździć wszystkimi liniami. Czytaj więcej: Korzystanie z biletów w związku z brakiem realizacji kursów przez firmę Warbus

-MATERIAŁ AKTUALIZOWANY-

ROZKŁAD JAZDY – Sprawdź, które kursy autobusowe zostały dziś odwołane


Czytaj także: Warszawska firma od czwartku nie będzie woziła pasażerów z Lublina. Czeka nas komunikacyjny paraliż?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.