Wandzin: Autobus szkolny wjechał do rowu [foto]

68 115614

Pomiędzy miejscowościami Wandzin a Majdan Kozłowiecki autobus szkolny przewożący dzieci wjechał do rowu. Na szczęści nikomu nic się nie stało.

 

Do zdarzenia doszło w piątek tuż przed godz. 8.00 rano. Ze zgłoszenia, które otrzymali policjanci wynikało, że autobus wiozący dzieci do szkoły podstawowej w Łucce zjechał na pobocze. Istniało zagrożenie, że pojazd z uczniami przechyli się i zsunie do rowu.

 

Jak ustalili policjanci z lubartowskiej drogówki, kierujący pojazdem w trakcie wymijania innego samochodu jadącego z przeciwnego kierunku, zjechał na grząskie nieutwardzone pobocze. Autobus lekko przechylił się w stronę rowu.

 

Podróżujący uczniowie opuścili pojazd. Na szczęście żadnemu z 17 dzieci nic się nie stało. Nie potrzebowali oni pomocy medycznej. Dzieci pojechały do szkoły podstawionym drugim pojazdem.

 

Kierowca autobusu był trzeźwy. Jednak zostanie ukarany mandatem karnym, ponieważ jego pojazdy był w złym stanie technicznym. Autobus posiadał „łyse” opony.

fot. policja

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. tak bylo potwierdzam, a najlepiej jak se potem do domu poszliśmy i było wolne o tak od buta ;p