Walentynkowy koncert popularnej piosenkarki odwołany na dwa dni przed wydarzeniem. Organizator: „z przyczyn niezależnych”

KAYAH & Gang Tango - Miłosne Tango. Koncert w Lublinie odwołany
KAYAH & Gang Tango - Miłosne Tango. Koncert w Lublinie odwołany | fot. materiały organizatora

Kayah miała wystąpić w środę 14 lutego w Centrum Spotkania Kultur. Niestety, organizator na dwa dni przed planowanym wydarzeniem poinformował, że koncert został odwołany… Ta informacje mogła pokrzyżować wielu parom walentynkowe plany.

Kayah nie zaśpiewa w Lublinie

Nie mamy dobrych wieści dla tych, którzy wybierali się na zaplanowany na środę 14 lutego, koncert MIŁOSNE TANGO / Kayah & Gang Tango w Lublinie w Centrum Spotkania Kultur. Na dwa dni przed planowanym wydarzeniem organizator poinformował, że występ został odwołany.

Centrum Spotkania Kultur na swojej stronie informuje, że koncert został odwołany z „przyczyn niezależnych”. Organizator koncertu nie podał konkretnej przyczyny takiej decyzji. Osoby, które zakupiły bilety na to wydarzenie, mają możliwość zwrotu pieniędzy.

„Zakupione bilety podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminami dystrybucji biletów podmiotów pośredniczących w ich sprzedaży. Osoby, które zakupiły bilety w Sklepiku Kulturalnym CSK proszone są o kontakt z kasą lub z obsługą widza” – informuje CSK Lublin.

Natomiast na profilu oficjalnym piosenkarki informacja o odwołanym koncercie pojawiła się już w piątek, 9 lutego, kiedy to jeden z jej wpisów dotyczących informacji o najbliższych koncertach został zaktualizowany, a informacja o koncercie 14.02 w Lublinie została usunięta.

Odwołany koncert Kayah w Lublinie
Odwołany koncert Kayah w Lublinie | fot. facebook.com/kayah.official

Kolejny koncert odwołany

To nie pierwszy koncert, który w ostatnim czasie miał się odbyć w przestrzeni CSK i został odwołany lub przeniesiony do innej lokalizacji. W grudniu 2023 r. na dzień przed planowanym koncertem Beaty Kozidrak i zespołu Bajm organizator koncertu poinformował o jego odwołaniu.

W przypadku koncertu Natalii Przybysz, który miał odbyć się w formule siedzącej w CSK, organizator trzy dni przed koncertem poinformował o zmianie lokalizacji koncertu i zmienionej formule z siedzącej na stojącą. O tym pisaliśmy tu (link poniżej):

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Żenada, za Bajm do tej pory nie ma zwrotu kasy za bilety ….. pewnie będzie to samo i tym razem