Walentynki w Lublinie 2017. Co robić? Gdzie pójść? Jak spędzić? Walentynkowa Mapa Lublina

walentynki w lublinie 2017

Dzień zakochanych to wyjątkowe święto dla wielu par. Jeśli zastanawiacie się co robić w walentynki w Lublinie 2017 sprawdźcie koniecznie te propozycje.

 

Pragniecie spędzić ten dzień ze swoją drugą połówką albo chcecie zaprosić swojego przyjaciela/przyjaciółkę na randkę? Polecamy kilkanaście romantycznych miejsc w Lublinie! Do nich warto zajrzeć, jeśli chcecie wybrać się na randkę. Pamiętajcie też o wcześniejszej rezerwacji miejsc, jeżeli miejscówka tego wymaga.

 

Listę romantycznych pomysłów znajdziecie w interaktywnej mapie walentynek. Codziennie będziemy ją aktualizować o nowe walentynkowe propozycje z Lublina. Masz ciekawą propozycję? Poleć ją! Czekamy na Wasze pomysły pod adresem [email protected].

>> Walentynkowa Mapa Lublina <<

Walentynkowa Mapa Lublina

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.