Wakacyjne biegi w Lublinie. City Trail wraca nad zalew Zemborzycki

Wakacyjne biegi w Lublinie. City Trail wraca nad zalew Zemborzycki - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Lublinianie pobiegną 5 km trasą znaną z biegów City Trail. Przemierzą Las Dąbrowa, tuż przy Zalewie Zamborzyckim. Bieg już 18 lipca.

To już druga edycja letnich zawodów nad Zalewem Zemborzyckim. Trasa biegnie przez leśną drogę w Dąbrowskim lesie. Zapisy trwają na stronie www.ontour.citytrail.pl.

Każdy z zawodników będzie miał do pokonania trasę o dystansie pięciu kilometrów. Start i meta są zlokalizowane w pobliżu Kempingu Dąbrowa. Zawodnicy będą klasyfikowani na podstawie rzeczywistego czasu mierzonego chipem z pakietu startowego.

Główny bieg na dystansie pięciu kilometrów odbędzie się o godz. 19. Wcześniej, bo od godz. 17.30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300m o 2km. W Lublinie podczas biegu głównego wystartować może maksymalnie 500 osób. Biegi dziecięco-młodzieżowe mają nielimitowaną liczbę uczestników.

Trasa biegu

Lublinianie pobiegną 5 km trasą znaną z wcześniejszej edycji biegów City Trail. Przemierzą Las Dąbrowa, tuż przy Zalewie Zamborzyckim. Trasa prowadzi leśnymi ścieżkami. Jest urozmaicona – szczególnie w pierwszej części, przebiegającej wzdłuż zalewu. Tam czeka na Was kilka podbiegów, trochę piasku, korzeni. Ścieżka jest dość kręta.

Jn5My8nW14

Zapisy na City Trail Lublin

W biegu głównym mogą wziąć udział osoby powyżej 15 roku życia za zgodą rodziców oraz osoby pełnoletnie. Dla młodszych przygotowana są biegu Junior. Zgłoszenie odbywają się przez stronę internetową ontour.citytrial.pl do 4 dni przed zawodami lub w biurze zawodów w dniu biegu.

Opłata startowa za jeden bieg to 25 złotych przy zapisach internetowych lub 35 złotych w biurze zawodów. City Trail Junior to 7,50 zł internetowo lub 10 złotych w dniu biegu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.