W zamkniętym mieszkaniu działał telewizor. W środku ujawniono zwłoki kobiety

W zamkniętym mieszkaniu działał telewizor. W środku ujawniono zwłoki kobiety
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek policjanci i strażacy interweniowali w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Ze zgłoszenia wynikało, że w środku może znajdować się starsza kobieta.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 11.30 w jednej z kamienic przy ul. Okopowej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od opiekunki, która nie mogła dostać się do mieszkania starszej kobiety.

Z jej relacji wynikało, że mieszkanie jest zamknięte, a w środku słychać działający telewizor. Kobieta przejęła się, że mogło stać się coś złego starszej kobiecie i zawiadomiła policję.

Policjanci po dotarciu na miejsce wezwali strażaków, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu otworzyli drzwi do mieszkania. W środku ujawniono zwłoki 76-letniej kobiety. Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.