W wynajętym pokoju trzymał marihuanę. Narkotyki znaleziono też u właściciela domu

68 122258
Marihuana | fot. KMP w Lublinie

Marihuanę oraz 3CMC znaleźli kryminalni z Lublina. 35-latek u którego zabezpieczono narkotyki, wynajmował pokój w dzielnicy Dziesiąta. Narkotyki ujawniono także u właściciela domu.

W wynajętym pokoju trzymał marihuanę oraz dopalacze

Zatrzymanie 35-latka było efektem pracy operacyjnej kryminalnych z 3 komisariatu w Lublinie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, iż mężczyzna mieszkający na stancji w dzielnicy Dziesiąta może być w posiadaniu większych ilości narkotyków.

Podczas przeszukania użytkowanego przez 35-latka pokoju funkcjonariusze odnaleźli 300 gramów narkotyków w postaci marihuany i substancji 3CMC. Podczas sprawdzania kolejnych pomieszczeń należących do 22-letniego właściciela domu funkcjonariusze natrafili na kilka gramów narkotyków.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. 35-latek musi liczyć się z poważniejszymi konsekwencjami za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.