W Woli Skromowskiej z rzeki Tyśmienica wyłowiono zwłoki wędkarza

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ciało mężczyzny w rzece Tyśmienica zauważono w poniedziałek miejscowości Wola Skromowska. Na miejscu interweniowali strażacy, którzy wyłowili z rzeki zwłoki wędkarza.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w poniedziałek nad rzeką Tyśmienicą. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 73-letni mieszkaniec gm. Kock udał się na ryby do miejscowości Wola Skromowska nad rzekę Tyśmienicę. Tam też najprawdopodobniej poślizgnął się, wpadł do wody i utonął.

Ciało mężczyzny w rzece odnalazł przypadkowy spacerowicz. Na brzegu policjanci znaleźli akcesoria wędkarskie oraz rower, który należał do mężczyzny. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Czynności w tej sprawie wykonano pod nadzorem prokuratora.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.