W weekend znów zamkną ul. Krochmalną. Drogowcy będą układać asfalt

IMG 20190412 064309 resized 20190412 014837266
Utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z ul. Diamentową | fot. Dominik Wąsik

W najbliższą sobotę drogowcy zaślepią część ulicy Krochmalnej a kierowcy pojadą objazdem. Ma to związek z układaniem ostatniej – ścieralnej – warstwy asfaltu.

Wykonawca przebudowy skrzyżowania ul. Krochmalnej z ul Diamentową przystąpi do układania ostatniej warstwy nawierzchni na starodrożu ul. Krochmalnej (odcinek między zjazdem do sklepu i komisu motoryzacyjnego a przebudowywanym skrzyżowaniem).

W związku z tym, identycznie jak to miało miejsce tydzień temu, ulica zostanie „zaślepiona” z zachowaniem dojazdu do stacji paliw (od strony skrzyżowania z ul. Betonową).

Ponadto, w trakcie prac będzie występowało zawężenie jezdni północnej ul. Krochmalnej (jezdnia prowadząca od ul. Diamentowej w kierunku ul. Jana Pawła II) w rejonie wlotu starodroża.

Objazdy komunikacji miejskiej

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu ul. Krochmalnej, od ul. Betonowej do przebudowywanego skrzyżowania z ul. Diamentową, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wprowadza następujące objazdy dla pojazdów komunikacji miejskiej:

*Linia nr 1 w obu kierunkach przejazdu: … – Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – Muzyczna – Stadionowa – Gazowa – Dworzec PKP – …

*Linie nr: 13, 45 w obu kierunkach przejazdu: … – Jana Pawła II – Nadbystrzycka – Muzyczna – Stadionowa – Gazowa – Dworzec PKP – …

*Linia nr 161 w obu kierunkach przejazdu: … – Zana – Nadbystrzycka – Muzyczna – Stadionowa – Młyńska – Dworzec PKP – …

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.