W weekend zamkną rondo przy Leclercu na Zana [OBJAZDY]

rondo nauczycieli tajnego nauczania

W sobotę i niedzielę zamknięte będzie rondo u zbiegu ulic Zana i Wileńskiej. Drogowcy przystąpią tam do wymiany nawierzchni wokół wyspy ronda. Będzie wiązać się to z objazdami dla kierowców i komunikacji miejskiej.

 

W weekend drogowcy wymienią nawierzchnię na rondzie Nauczycieli Tajnego Nauczania wokół wyspy i na wlocie po stronie centrum handlowego. Będzie się to wiązać z wyłączeniem skrzyżowania z ruchu.

 

W sobotę zakaz nie będzie dotyczył tylko pojazdów komunikacji miejskiej. Autobusy pojadą objazdami dopiero po godz. 20, a zmiany będą obowiązywać do końca kursowania komunikacji w niedzielę. Dotyczy to linii nr 10, 14, 37, 39, 42, 54, 57, 78, 153, 154, 155, 158, 159, 161, 909, 950 i N2 – szczegółowy rozkład na kolejnej stronie.

 

W trakcie trwania objazdów zostanie uruchomiony tymczasowy przystanek Nałęczowska 04 zlokalizowany na ul. Głębokiej, za skrzyżowaniem z al. Kraśnicką. Zatrzymają się tam autobusy i trolejbusy linii: 10, 37, 39, 42, 153, 159, 161, 755, 909 i N2.

 

Objazdy dla kierowców

– Mieszkańcy ulic Leonarda, Skrzetuskiego, Pana Wołodyjowskiego w weekend będą dojeżdżać korzystając z ul. Juranda (wlot od strony ul. Zana i skrzyżowania z ul. Wallenroda) oraz dróg centrum handlowego (przebiegających za obiektem) również z wlotem od ul. Zana – informuje Karol Kieliszek, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.