W weekend nie zrobisz zakupów w marketach budowlanych

market budowlany obi
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W weekendy wszystkie wielkopowierzchniowe markety budowlane będą zamknięte. Rząd wprowadza nowe obostrzenia w walce z pandemią koronawirusa w Polsce.

W weekendy wielkopowierzchniowe markety budowlane będą zamknięte. Mowa tutaj o takich sklepach budowlanych jak m.in. OBI, Castorama, Leroy Merlin, Jula, Bricoman czy Mrówka. Ma to związek z nowymi obostrzeniami dotyczącymi walki w pandemią koronawirusa.

„Za wszelką cenę musimy zahamować tempo, w jakim dochodzi do dalszej transmisji wirusa. Bądźmy ostrożni i stosujmy się do nowych zasad! Zwłaszcza, że największa fala zachorowań przed nami” – apelował we wtorek podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Obywatele postanowili wykorzystać czas wolny na remonty. Wielu ludzi wykorzystuje wolne w pracy spowodowane stanem zagrożenia epidemicznego na robienie zakupów w markach budowlanych. O tym pisaliśmy tutaj – Kolejki do marketów budowlanych w Lublinie. Mieszkańcy ruszyli do robienia remontów

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. po co sobota czy niedziela można zarażać na tygodniu chore że obi otwarte po co debile robią zakupy zamiast zając się zdrowiem swoim i swoich rodzin zrobić sprzedaż internetową i nie zarażać tam pracujących pozamykać jeb….markety