W weekend całkowicie wyłączą ulicę z ruchu. Kierowcy kierowani są na objazdy

Przejazd kolejowy na ul. Wyścigowej w Lublinie
Przejazd kolejowy na ul. Wyścigowej w Lublinie | fot. Mapy Google

Trwa remont bocznicy kolejowej przecinającej ulicę wyścigową. Utrudnienia dla kierowców potrwają do poniedziałku 17 lipca do godz. 5.00

Auta osobowe i ciężarówki na objazdy

W związku z kontynuacją remontu bocznicy kolejowej przecinającej ul. Wyścigową, w najbliższy weekend ponownie wystąpią w tym rejonie utrudnienia w ruchu.

Od piątku (14 lipca)od godz. 22.00 do poniedziałku (17 lipca) do godz. 5.00 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu jezdnia dla jadących od ul. Kunickiego w stronę ul. Wrotkowskiej.

Objazd zostanie poprowadzony dla samochodów osobowych przez ul. Wojenną i ul. Nowy Świat. Natomiast ciężarówki pojadą objazdem od ul. Dywizjonu 303 przez ul. Kunickiego, Zemborzycką i Diamentową.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.