W tych budynkach nie będzie ciepłej wody – Lublin 6 września 2021 – lista ulic

higiena mycie dłoni rąk woda kran mydło
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mieszkańcy czterech ulic w Lublinie mogą dziś (06.09.2021) spodziewać się przerw w dostawie ciepłej wody użytkowej. LPEC prowadzi prace modernizacyjne na sieci ciepłowniczej.

Lublin nie ma ciepłej wody w kranie 06.09.2021

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje, że z powodu prac modernizacyjnych na sieci ciepłowniczej 6 września 2021 od godz. 7.00 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do budynku przy ul. Długosza 10a.

Prace na sieci ciepłowniczej prowadzone są tego dnia również w innej części Lublina. Od godz. 15.00 do godz. 17.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do budynków przy ul. Olejnej 7, Grodzkiej 26 i Rybnej 7.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.