W terenie zabudowanym jechał 142 km/h. Kierowca audi stracił prawo jazdy

radar laserowy policja krakow
Pomiar prędkości | fot. Policja

Policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy audi, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością ponad 140 km/h.

Policjanci patrolujący drogę wojewódzką nr 853 w miejscowości Aleksandrów zauważyli szybko jadące Audi, którego kierowca – pomimo wjechania w obszar zabudowany – w ogóle nie zwolnił.

Policjanci sprawdzili z jaką faktycznie prędkością jechał. Urządzenie pomiarowe wykazało, że kierowca miał na liczniku 142 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do zaledwie 50 km/h.

Audi zostało zatrzymane do kontroli. Kierowcą okazał się 32-letni mieszkaniec gminy Aleksandrów. Za swoją jazdę mężczyzna został został ukarany mandatem 500 zł oraz nałożono na niego 10 punktów karnych. Ponadto policjanci zatrzymali kierowcy również prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.