W środku nocy policja wkroczyła do klubu ze striptizem na deptaku. CBŚP uderzyło w nocne kluby

klub nocny
Klub nocny | fot. Adobe Stock

Funkcjonariusze CBŚP pojawili się w jednym z lokali ze striptizem na deptaku w piątek wieczorem. Lokal miał zostać zamknięty. Podobne działania prowadzone były w lokalach w dziewięciu innych miastach w całej Polsce.

Policja Fascination Lublin

Nocna akcja policjantów z CBŚP w klubie ze striptizem na lubelskim deptaku. W nocy z piątku, 27 maja na sobotę, 28 maja funkcjonariusze wkroczyli do lokalu „Fascination” (dawniej Cocomo). Funkcjonariusze na razie nie udzielają szczegółowych informacji w tej sprawie.

„Czynności są cały czas przeprowadzane. Po ich zakończeniu śledczy poinformują o szczegółach sprawy. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Krajowa” – mówi Iwona Jurkiewicz, rzeczniczka CBŚP.

Śledztwo dotyczy działalności zorganizowanej grupy przestępczej dokonującej rozbojów i oszustw na szkodę klientów sieci nocnych klubów ze striptizem, które dawniej działały pod szyldem Cocomo.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zatrzymano ponad 20 osób z całej Polsce. Oprócz Lublina policjanci weszli także do klubów ze striptizem w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie oraz w Trójmieście.

„Fascination” to klub, który przed laty należał do słynnej ogólnopolskiej sieci Cocomo. To tutaj klienci tracili duże pieniądze i zazwyczaj nie pamiętali, w jakich okolicznościach do tego doszło. Marka nocnych klubów ze striptizem Cocomo zniknęła, ale lokale się nie zamknęły. W każdym mieście działały, ale pod inną nazwą.

Zobacz także: Zamiast Cocomo jest Fascination

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.